KAMPANIA BIAŁA WSTĄŻKA   wiązowna  SZKOŁASZKOŁA

Gminnego Przedszkola

im. Misia Uszatka w Wiązownie

Przedszkole pracuje w godzinach

Bezpłatna realizacja podstawy programowej realizowana jest w godzinach

Dzisiaj na tablicy

SZLACHETNA PACZKA

SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W ZBIÓRCE RZECZY DLA RODZINY Z GMINY WIĄZOWNA

Przy wejściu do przedszkola zostały ustawione kartony, do których możecie Państwo wrzucać rzeczy, które zostana przekazane do gminy.

ZBIÓRKĘ PROWADZIMY

od 17.11.2020 r. do 08.12.2020 r.

Rzeczy potrzebne:

• Środki czystości: proszki do prania, płyn do mycia naczyń, mydło/żele w płynie, pasta do zębów, płyny czyszczące, szampon, itp.
  •
  • Żywność trwała: herbata, kawa, kasza, olej, konserwy mięsne i rybne, makaron, olej, ryż, mąka, dżemy, warzywa w puszkach, itp.
  •
  • Materiały Szkolne: Zeszyty, farbki, papier kolorowy, plecak, klej, nożyczki, plastelina, kredki

Drodzy Rodzice,

przed nami DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną  prosimy aby DO PONIEDZIAŁKU (23.11.) każde dziecko przyniosło do przedszkola zapakowane w PODPISANE WORECZKI/REKLAMÓWKI ububione misia. Zostaną one przechowane do środy 25 listopada, kiedy to będziemy świętować dzień pluszowego misia. :)

DROGIE PRZEDSZKOLAKI I DRODZY RODZICE BIAŁA WSTĄŻKAOGŁASZAMY KONKURS

„ MIŚ USZATEK MÓWI NAM- JAK ZE ZŁOŚCIĄ RADZIĆ SOBIE MAM”

MIŚ USZATEK Dziecko wykonuje pracę wspólnie z rodzicami

1.   Pamiętajcie ! Miś ma być wykonany techniką płaską format A3!

2.  Konkurs trwa od dnia 02.11.2020 r. - 20.11.2020 r.

3.   Do dnia 20.11.2020 r. (poniedziałek) należy oddać        prace opisane  imieniem, nazwiskiem oraz nazwą grupy, do której uczęszcza dziecko.

4.   Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dnia

25.11.2020 r.  (środa) w Dniu Święta Pluszowego Misia.

ŻYCZYMY WSPANIAŁEJ ZABAWY !

Szanowni Rodzice,

wszelkie informacje dotyczące covid-19 w naszym przedszkolu znajdują się w zakładce

--------------------------------------------------

Dyrektor  ANNA CICHECKA

tel. kontaktowy 697 890 155

mail: dyrektor_uszatka@wp.pl

POWSZECHNY SPIS ROLNY GMINA WIĄZOWNA

Wesprzyj naszą gminę i spisz gospodarstwo rolne!

Rolnicy z naszej gminy liczymy na Was! Jeśli wszyscy weźmiecie udział w Powszechnym Spisie Rolnym, to mamy ogromną szansę na atrakcyjne nagrody dla naszych przedszkoli i szkół!

Drodzy Rolnicy,

Wasz udział w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 jest bardzo ważny dla naszej gminy. Dzięki temu będziemy wiedzieć, ilu Was jest, jaka jest Wasza sytuacja i jak możemy Was wspierać. Dlatego bardzo liczymy, że wszyscy możliwie szybko spiszecie swoje gospodarstwa rolne przez samospis internetowy.

Mamy dla Was dodatkową motywację – poprzez liczny udział w Powszechnym Spisie Rolnym możecie zapewnić szkołom i przedszkolom Waszych dzieci atrakcyjne nagrody!

Każda gmina województwa mazowieckiego bierze udział w specjalnym konkursie Powszechnego Spisu Rolnego 2020. Zwycięzcą konkursu zostanie gmina lub miasto z największym odsetkiem osób, które spisały się samodzielnie przez Internet.

Konkurs trwa od 16 września do 16 listopada 2020 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 20 listopada.

Nagrodą dla zwycięskiej gmin będzie 50 sztuk zestawów sportowych dla szkół podstawowych oraz atrakcyjne zestawy edukacyjne dla przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej.

Rolnicy, bardzo na Was liczymy – wystarczy się spisać! Spełnicie swój obowiązek, a przy okazji Wasze dzieci mają szansę na atrakcyjne zestawy do nauki i sportu!

POWSZECHNY SPIS ROLNY GMINA WIĄZOWNA