Statystyki

 • Odwiedziło nas: 396689
 • Do końca roku: 348 dni
 • Do wakacji: 159 dni

POWRÓT DO PRZEDSZKOLA - COVID-19

uwaga

 

Szanowni Rodzice,

Informuję, że od dnia 25.05.2020 r. (poniedziałek) do odwołania Gminne Przedszkole im. Misia Uszatka w Wiązownie będzie czynne w godzinach 7.00 – 17.00.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju, aby zgłosić dziecko na taką opiekę należy zapoznać się z zamieszczonymi procedurami bezpieczeństwa  na terenie Gminnego Przedszkola im. Misia Uszatka w Wiązownie w okresie Pandemii COVID – 19

http://przedszkoleuszatka.szkolnastrona.pl/art,715,procedury-zapewnienia-bezpieczenstwa-w-gminnym-przedszkolu-im-misia-uszatka-w-wiazownie

 

Dokumenty wypełniają wszyscy Rodzice zainteresowani powrotem dziecka do przedszkola, dotyczy to również tych osób, które zadeklarowały powrót dziecka w ankiecie z dnia 04.05.2020 r.

 

W związku z powyższym należy do dnia 21.05.2020 r. (czwartek) do godziny 9.00 złożyć wszystkie następujące dokumenty.

 

DOKUMENTY DO POBRANIAhttp://przedszkoleuszatka.szkolnastrona.pl/art,714,dokumenty-do-wypelnienia

 1. Deklaracja chęci skorzystania z usług przedszkola;
 2. Dobrowolna kwalifikacyjna ankieta epidemiologiczna;
 3. Oświadczenie o zapoznaniu się z procedurami bezpieczeństwa w Gminnym Przedszkolu im. Misia Uszatka w Wiązownie;
 4. Upoważnienie do odbioru dziecka z przedszkola;
 5. Zgoda na mierzenie temperatury;
 6. Oświadczenie dotyczące sytuacji zawodowej rodziców.

 

Dokumenty składamy osobiście w zaklejonej i podpisanej kopercie (imię, nazwisko dziecka i grupa, do której dziecko uczęszcza).

 

Miejsce wyznaczone do składania dokumentów znajduje się w skrzynce umieszczonej za pierwszymi drzwiami wejściowymi do przedszkola (GŁÓWNE WEJŚCIE)

 

Dyrektor zastrzega sobie możliwość poproszenia Rodzica o dostarczenie zaświadczenia z zakładu pracy o konieczności powrotu do stacjonarnego trybu pracy.

 

Liczba miejsc w przedszkolu będzie ograniczona zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego i organu prowadzącego. Szczegółowa organizacja pracy przedszkola zależy od liczby zgłoszonych dzieci i możliwości przedszkola.

 

O możliwości korzystania przez dziecko z przedszkola zostaną Państwo poinformowani przez dyrektora, najpóźniej do dnia 21.05.2020 r. (czwartek) do godziny 14.00 drogą mailową lub telefoniczną.

W czasie pracy przedszkola będzie obowiązywał rygor sanitarny i szczególne procedury bezpieczeństwa, w tym przyprowadzania i odbierania dzieci oraz ich pobytu w przedszkolu.

Podejmując decyzję o korzystaniu przez dziecko z przedszkola w okresie epidemii musicie uwzględnić, że podczas przebywania dziecka na terenie przedszkola, pomimo stosowanych w placówce procedur bezpieczeństwa i postępowania oraz stosowania środków ochronnych nie można wykluczyć możliwości zakażenia dziecka koronawirusem COVID -19, a także przeniesienia zakażenia na inne osoby, w tym członków najbliższej rodziny.

Jednocześnie zapewniam, że dołożymy wszelkich starań aby pobyt w przedszkolu był bezpieczny zarówno  dla dzieci i pracowników przedszkola.

 

Anna Cichecka – dyrektor przedszkola

 

 

 •  

 

 

 

Dokumenty do wypełnienia

Dokumenty do pobrania znajdują się na dole strony !!!!

 

Dokumenty wypełniają wszyscy Rodzice zainteresowani powrotem dziecka do przedszkola, dotyczy to również tych osób, które...

Wytyczne dla osób zakwalifikowanych od 25.05.2020 r.

Szanowni Rodzice,

 

Przed rozpoczęciem zajęć opiekuńczo-wychowawczych bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa i organizacją pracy obowiązującymi w...

Ważne telefony i informacje

numer całodobowej infolinii dotczącej COVID-19: 800 190 590;

 • numer do PSSE Otwock (Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Otwocku: w dni powszednie w godz. 7.30 – 15.05, tel. 22...