2. GRUPA MISIACZKI

mgr Aleksandra Rybka

pracownik obsługi : Teresa Kwiatkowska

mail do kontaktu:   misiaczki_uszatka@op.pl

Możliwość spotkania z wychowawcami grupy (po wcześniejszym umówieniu)

- Pani Ela wtorek godz.9:00-10:00

- Pani Ola środa godz. 16:30- 17:30

W oddziale Misiaczki znajdują się czterolatki i pięciolatki, W naszej grupie realizowany będzie program wychowania przedszkolnego wydawnictwa WSiP  „Drużyna marzeń” autorstwa Jolanty Wasilewskiej. Materiał, który łączy treści z zakresu wychowania, opieki i dydaktyki, został przygotowany tak, aby wspierać rozwój dziecka w każdym  z obszarów opisanych w podstawie programowej: fizycznym, emocjonalnym, społecznym i poznawczym. Pracować będziemy na podręcznikach Drużyna Marzeń. W tym roku zajęcia z języka angielskiego będą wzbogacone o podręczniki ,,Lion’s Team”

Dzieci z grupy MISIACZKI chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno  podczas zabaw   jak i zajęć. Wychowankowie bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane  w Sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie.  Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne  w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

Język angielski  - wtorek, piątek  godz. 11:00

natomiast religia poniedziałki i czwartki godz. 14:30