2. GRUPA MISIACZKI

mgr Aleksandra Rybka

pomoc nauczyciela : Teresa Kwiatkowska

mail do kontaktu:   misiaczki_uszatka@op.pl

możliwość spotkania z wychowawcami grupy (po wcześniejszym umówieniu)wtorek 9.00-10.00

Grupa liczy 25 dzieci, wśród których jest 8 dziewczynek i 17 chłopców.

Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach. Przychodzą do przedszkola uśmiechnięte i pogodne. ,,Misiaczki” bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane zarówno w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Uczymy się zasad zgodnego współżycia w grupie i odpowiedzialności za swoje postępowanie. Poznajemy nowe wierszyki, piosenki, rymowanki. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi z języka angielskiego oraz religii , dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci  będą poszerzać wiedzę , rozwijać  swoje umiejętności. W tym roku pracujemy na pakiecie edukacyjnym „ Planeta dzieci”  wydawnictwa WSiP.