2. GRUPA SŁONECZKA

mgr Natalia Drzyzga-Gburzyńska

pomoc nauczyciela : Wioletta Woźnica

mail do kontaktu:   n.gburzynska_uszatka@wp.pl

możliwość spotkania z wychowawcami grupy (po wcześniejszym umówieniu) wtorek 16.00-17.00

„Słoneczka” to grupa dzieci 4-letnich. 4 dziewczynki i 12 chłopców to grupa radosnych i bardzo ciekawych świata dzieci. Każdego dnia odkrywamy nasze  przedszkole,  do którego przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej nowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych, poznania świata. Uczymy się też samodzielności. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, wyklejamy, malujemy farbami, kolorujemy. Bardzo lubimy zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Po ciężkiej pracy relaksujemy się i odpoczywamy słuchając czytanych książek i muzyki. Podczas pracy korzystamy z programu wychowania przedszkolnego wydawnictwa WSIP "Planeta Dzieci".

Dzień Przedszkolaka 2020

Nasze Kochane przedszkoalaki z grupy SŁONECZKA wspólnie w swojej nowej grupie obchodziły Dzień Przedszkoalaka!!!

Zabawom nie było końca :) Dzieci uczesticzyły w zabawach na sali oraz...