2. GRUPA ZAJĄCZKI

mgr Mariola  Witos

pomoc nauczyciela : Aneta Mastalerczuk

mail do kontaktu:  zajaczki_uszatka@wp.pl

możliwość spotkania z wychowawcami grupy (po wcześniejszym umówieniu) czwartek 17.00-18.00

Grupa liczy 22 dzieci, wśród których jest 11 dziewczynek i 11 chłopców.

Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe  i aktywne zarówno  podczas zabaw   jak i zajęć. Wychowankowie bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane  w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie.   Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne  w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi z języka angielskiego oraz religii , dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci  będą poszerzać wiedzę , rozwijać  swoje umiejętności. Pomocne w tym zakresie będzie  wykonywanie zadań w kartach pracy z pakietu „ Planeta dzieci”  wydawnictwa WSiP.

Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostają wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

Dzień Przedszkolaka 2020

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,