2. GRUPA ZAJĄCZKI

Wychowawca :  mgr Mariola  Witos

pomoc nauczyciela : Aneta Mastalerczuk

mail do kontaktu:  zajaczki_uszatka@wp.pl

Możliwość spotkania z wychowawcami grupy (po wcześniejszym umówieniu)

Mariola Witos - środa 11.30-12.30

Grupa Zajączki  liczy 25 dzieci, wśród których jest
17 dziewczynek i 8 chłopców w wieku 4 lat.

Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno  podczas zabaw   jak i zajęć. Wychowankowie bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane  w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie.   Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne  w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci  będą poszerzać wiedzę , rozwijać  swoje umiejętności. Pomocne w tym zakresie jest wykonywanie zadań w kartach pracy z pakietu „Drużyna marzeń”.

Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostają wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

Wychowawczyni grupy

mgr Mariola Witos